level 27 uhonorowany nagrodą Tripadvisor Travelers’ Choice 2020

najlepszy klub muzyczny level 27 warszawa

level 27 wśród wielu nagród i rekomendacji zdobytych na przestrzeni kilku lat swojej działalności, wyjątkowo docenia te otrzymywane dzięki pozytywnym opiniom od naszych gości. W ubiegłych latach, między innymi, zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem jakości Certificate of Excellence 2017,2018 i 2019 w kategorii „Najlepszy klub muzyczny”. Ale to nie koniec!

Z przyjemnością pragniemy podzielić się z Wami najnowszymi informacjami, jako że level 27 został uznany za zdobywcę nagrody Travelers 'Choice 2020 w kategorii: życie nocne w Warszawie, bary i kluby, kluby taneczne i dyskoteki, będącej najwyższym wyróżnieniem Tripadvisor.

Czym jest nagroda Travelers’ Choice?

Na podstawie całorocznej aktywności i recenzji na stronie Tripadvisor, poprzedzających wszelkie zmiany spowodowane pandemią, nagrody Travelers’ Choice przyznawane są obiektom zakwaterowania, atrakcjom i restauracjom, które stale zbierają świetne recenzje od turystów i należą do najlepszych 10% obiektów z całego świata na stronie Tripadvisor.

„Chociaż samo otrzymanie nagrody Travelers 'Choice jest już dla nas znaczącym wyróżnieniem, przede wszystkim, zawsze jesteśmy wdzięczni, że nasi goście doceniają wysiłek, jaki wkładamy, aby pokazać im nasz ’higher level of clubbing’.”

„Zwycięzcy nagrody Travelers 'Choice 2020 powinni być dumni z tak szczególnego uznania.” – powiedział Kanika Soni, Dyrektor Handlowy platformy Tripadvisor. „Chociaż był to rok pełen wyzwań w podróżowaniu i gościnności, chcemy uczcić osiągnięcia naszych partnerów. Zdobywcy nagród są uwielbiani za wyjątkową obsługę i jakość oferowanych usług. Oprócz tego, że zwycięzcy zasługują na powyższe wyróżnienie, są również wspaniałym źródłem inspiracji dla podróżników, gdy świat znów zaczyna wyruszać w drogę.”

Aby zobaczyć recenzje podróżników oraz działalność klubu level 27, odwiedź nasz profil na Tripadvisor klikając tutaj.

Tripadvisor

Tripadvisor, jako największa na świecie platforma turystyczna, pomaga 463 milionom podróżnych każdego miesiąca uczynić ich podróż najlepszą. Podróżni z całego świata korzystają ze strony i aplikacji Tripadvisor, przeglądając ponad 860 milionów recenzji i opinii na temat 8,7 miliona hoteli, restauracji, atrakcji, linii lotniczych i rejsów. Niezależnie od tego, czy dopiero planujesz wycieczkę, czy obecnie podróżujesz, turyści zwracają się do strony Tripadvisor, aby porównać niskie ceny hoteli, lotów i rejsów, zarezerwować popularne wycieczki i atrakcje, a także zarezerwować stoliki w znakomitych lokalach. Tripadvisor to najlepszy towarzysz podróży, dostępny na 49 rynkach i w 28 językach.