Karty klubowe

„Czy posiada Pani/Pan naszą kartę?” , „Czy zbiera pani/pan nasze punkty?” „A czy należy Pani/Pan do naszego klubu?” – te pytania na stałe wpisały się w nasz współczesny świat.

Wychodząc z założenia, że stałych klientów trzeba cenić, coraz więcej punktów usługowo-handlowych tworzy własne programy lojalnościowe. To właśnie dzięki nim zyskujemy rabaty, zbieramy punkty, które możemy wymienić na dodatkowe korzyści, a także inne benefity. Karty klubowe oferują nam również kluby.

Docenić klienta

Wierny klient to najcenniejszy klient. Aby go jednak utrzymać trzeba dać też coś od siebie. I właśnie z tego powodu powstały specjalne karty członkowskie. Są one wręczane klientom, których chcemy w jakiś sposób nagrodzić i wyróżnić. Za co? Za to, że obdarzyli naszą markę zaufaniem i wciąż do nas wracają. Nie oszukujmy się – każdy z nas lubi przecież być rozpieszczany i doceniany. W różnych punktach karty członkowskie, programy lojalnościowe, czy karty stałego klienta przybierają różne formy i wiążą się z różnymi benefitami. Najlepiej jednak, jeśli w zdobycie dodatkowych bonusów klient nie wkłada zbyt dużego wysiłku, a po potencjalną nagrodę może sięgnąć w dowolnym momencie.

Elitarne grono

Co ciekawe karty klubowe oferują nie tylko gabinety kosmetyczne, salony piękności, siłownie, ale także kluby i dyskoteki. Już samo pojęcie klubu daje nam poczucie elitarności – za sprawą magicznej karty VIP dołączamy do określonej, wybranej, a w domyśle lepszej, części społeczeństwa. Przyjrzyjmy się możliwościom, które mamy będąc w posiadaniu karty klubowej do level 27 – lokalu znajdującego się na 27. piętrze w samym centrum Warszawy. To właśnie tam organizowane są najgorętsze imprezy w tle z zapierającą dech w piersiach panoramą stolicy. Po pierwsze posiadacze karty członkowskiej VIP mają pierwszeństwo wstępu do lokalu. Jest to szczególnie przydatne, gdy liczba osób w klubie przekracza maksymalną ilość gości mogących w nim przebywać. A jak wiadomo, różnego rodzaju koncerty czy wydarzenia specjalne przyciągają tłumy. Dysponując tego typu kartą, mamy pewność, że atrakcja nie przejdzie nam koło nosa.

W klubie level 27 karty członkowskie podzielone są na trzy grupy. Member gwarantuje bezpłatne wejście posiadaczowi karty i osobie towarzyszącej. Karta Friends uprawnia do bezpłatnego wejścia do klubu wraz z trzema osobami towarzyszącymi. Jeszcze większe możliwości daje nam karta VIP, dzięki której ani my, ani nasi przyjaciele nie zapłacą za wstęp.

Odwiedź najlepsze kluby świata

Warto wspomnieć, że klub level 27 jest oficjalnym członkiem The World’s Finest Clubs. Co to oznacza? Oznacza to, że level 27 należy do grona najbardziej prestiżowych klubów świata. Co ważne, posiadacze karty klubowej – World’s Finest Clubs wspólnie z piątką przyjaciół mają do nich darmowy wstęp. Tak więc to właśnie ona otwiera przed nami możliwości poznania nocnego życia w najodleglejszych zakątkach świata. Więcej na temat zasad i uprawnień, które dają nam klubowe karty do level 27, znajdziemy na stronie www.level27.pl