Jak spędzić 48 godzin w Warszawie?

Co robić w weekend w Warszawie? Jak spędzić 48 godzin w Warszawie, aby się nie nudzić? Propozycji na spędzenie wolnego czasu jest naprawdę dużo. W tak dużym i głośnym mieście można spędzić naprawdę bardzo fajny, szalony weekend. Warto więc poszukać najciekawszych wydarzeń i miejsc do zwiedzania w stolicy. Muzea, spacery po Warszawie, parki, kawiarnie i restauracje  także kluby. Gdzie warto wybrać się na niedzielny chill, jakie kluby otwarte w niedziele odwiedzić, gdzie iść do baru w niedzielę? Odpowiedź jest prosta. level 27 i impreza w niedzielę na tarasie najlepszego klubu w Warszawie.

NIEDZIELNY CHILL PRZY ALKOHOLU

Potrzebujesz odrobiny relaksu, chcesz być wyluzowany, zrelaksowany, zapomnieć o jakichkolwiek problemach? Najlepszą propozycją jest niedzielny chill w najlepszym klubie w mieście level 27! To miejsce jest do tego stworzone. W menu znajduje się wiele pozycji przeróżnych alkoholi do wyboru. Można z nich wyczarować szałowe drinki. Jak na prawdziwy podniebny bar w Warszawie przystało, oprócz klasyków z gatunków jak szampan, whisky, tequila czy wódka, znalazły się również różne wspaniałe koktajle i wiele innych. Wyjątkowy klimat klubu sprawi, że niedzielny chill przy alkoholu na tarasie najlepszego klubu w Warszawie będzie wspominany naprawdę długo.

SPĘDŹ CZAS Z PRZYJACIÓŁMI

Chciałbyś spędzić trochę czasu z przyjaciółmi na świeżym powietrzu, a jednocześnie masz ochotę iść do baru w niedzielę? Najlepsze rozwiązanie klub i sky bar w Warszawie level 27. To właśnie tu możesz napić się drinka pod gołym niebem. Niewiele klubów w Polsce ma powierzchnie umożliwiającą gościom zabawę pod gołym niebem. Spędź czas z przyjaciółmi, a wasza niedzielna impreza w level 27 będzie niezapomniana. Szałowa impreza w gronie najbliższych z pewnością poprawi ci humor. Przeciętne kluby otwarte w niedzielę, w których można się pobawić, to często budynki bez okien. Widać w nich jedynie oślepiające światło klubowe. Tylko niektóre kluby w Polsce jak level 27 mogą się pochwalić tak niesamowitym widokiem z 27. piętra.

NAJLEPSZA SHISHA W WARSZAWIE

Kluby otwarte w niedzielę, miejsca z shishą w Warszawie? Tak! To możliwe. level 27 zna prawie każdy. Jednak nie każdy wie, że to również świetny shisha bar. To właśnie w tym miejscu można zapalić nowoczesny rodzaj shishy, czyli Smoketaile. Wiele osób twierdzi, że w level 27 jest najlepsza shisha w Warszawie. Nie ma co się dziwić! Smoketaile rzeczywiście zasługuje na spróbowanie. Ta shisha smakuje jak nasz ulubiony koktail zamknięty w dymie. Dlatego właśnie level 27 to nr 1 w rankingu miejsca z shishą. Oprócz tego, że klienci mają doskonały widok na miasto, mogą również zapalić doskonałą shishę. Warto zauważyć, że to świetny produkt dla osób, które nie chcą pić alkoholu, ale mają ochotę poczuć jego smak. Do wytworzenia Smoketaile użyto świeżych owoców, lemoniad, lodu i syropów. To sprawia, że ten smak jest niepowtarzalny i zapada w pamięci.

PAMPELLE SPRITZ NA WEEKEND W WARSZAWIE

level 27 jest właściwym wyborem, jeśli zastanawiasz się, gdzie pójść do baru w niedzielę ze znajomymi i jakie są najlepsze miejsca z shishą. Jakie kluby otwarte w niedziele warto brać pod uwagę? Na pewno level 27. Sky bar zajmuje czołową pozycję, jest przytulny i stylowy, a co jest totalnym szokiem- mieści się na dachu warszawskiego wieżowca! Mnóstwo osób twierdzi, że lokal ten serwuje najlepsze drinki w Warszawie. Na uwagę zasługuje wyśmienity alkohol Pampelle Aperitif. Pampelle Spritz to letni drink, który sprawdza się zarówno latem, jak i zimą. Podobnie jak Pampelle Rose, Pampelle Tonic, czy French Negroni, które dają rozkosz podniebieniu! Spędź czas z przyjaciółmi przy orzeźwiającym i wyrafinowanym koktajlu, który uwielbiają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Pampelle Spritz z lodem i plastrem czerwonego grejpfruta w sam raz na weekend w Warszawie. W rooftop bar level 27 wielu z nas może dobrze się zabawić i wypić najlepsze koktajle w mieście.