SYLWESTER 2023/2024 W STOLICY

sylwester w level 27

Już za chwilę przed nami długo wyczekiwana noc w roku. W wielu miastach organizowane są imprezy, koncerty, bale i przyjęcia. Jeśli nie masz jeszcze planów, zapewniamy, że wybierając Sylwestra w Warszawie, na pewno hucznie pożegnasz stary i powitasz nowy rok.

NOWOROCZNA CELEBRACJA W CENTRUM WARSZAWY

Życie nocne w stolicy nie ma sobie równych. To właśnie w centrum Warszawy znajdują się najmodniejsze kluby i bary w Polsce. Jednym z  nich jest level 27 – elegancki lokal położony w samym sercu stolicy na 27 piętrze wieżowca Atlas Tower. Oprócz lokalizacji i nowoczesnego wnętrza, wyróżnia się on na tle innych przestronnymi tarasami, z których można podziwiać niezapomniane widoki panoramy miasta, która jest jeszcze bardziej wyjątkowa w noc sylwestrową.

SYLWESTER 2023/2024 NA DACHU

Czy może być coś piękniejszego niż widok na rozświetlone miasto nocą? level 27 zaprasza do wspólnego odliczania czasu przed północą na dachu wieżowca. Dzięki temu zapewnisz sobie najlepsze miejsce do podziwiania spektaklu fajerwerków podczas powitania Nowego Roku. Pokazy sztucznych ogni rozświetlą nocne niebo nad stolicą. A to wszystko przy energetycznej atmosferze z muzyką i tańcem.

IMPREZA SYLWESTROWA W LEVEL 27

level 27 znany jest nie tylko z niesamowitych widoków, ale także z atrakcji, które zapewnia. O szampańską sylwestrową zabawę zadbają: DJ MORDZIŃSKI & DJ CLAVE. Dodatkowo ten wieczór urozmaici PEDRO (Drummer) oraz piękne tancerki. Szeroki wybór alkoholi najlepszej jakości, od wina Lamborghini i aperitifu Pampelle, po wódkę Louers, gin Portofino, tequilę Don Ramon czy szampana G.H. Mumm oraz wyjątkowy rytuał serwowania butelek premium sprawią, że ta noc dostarczy dużo wrażeń i pozostanie na długo w pamięci.

Przywitaj Nowy 2024 Rok pod gwiazdami razem z nami!

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty sylwestrowej 2023/2024 serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego: reservation@club27.club