NAJLEPSZA IMPREZA SYLWESTROWA 2023/2024 W WARSZAWIE

NYE level 27

Sylwester to niewątpliwie jedna z najbardziej wyczekiwanych nocy w roku. Warto zaplanować ten wieczór
z wyprzedzeniem i sprawdzić gdzie odbywają się najlepsze imprezy.

CELEBRACJA NYE W POLSCE

Sylwester w Polsce to czas radości, pozytywnej energii i nadziei na lepszy rok. Imprezowy nastrój towarzyszy niemal każdemu. Ostatnia noc w roku to idealny moment na wyjście z domu i celebrowanie Nowego Roku w gronie znajomych i rodziny. Aby ten wieczór pozostał na długo w Twojej pamięci, zachęcamy do zapoznania się z ofertą sylwestrową klubu level 27.

IMPREZA SYLWESTROWA W WARSZAWIE

Jeśli chodzi o imprezowanie do rana, Warszawa będzie idealnym wyborem, zwłaszcza w Sylwestra. Stolica nigdy nie śpi. Mnóstwo restauracji, barów i klubów oferuje szerokie możliwości – od lokalnych perełek i imprez tanecznych, po wyrafinowane bale czy ekskluzywne rooftop party. Prawdziwą szampańską zabawę w ostatnią noc w roku zapewni level 27, gdzie tradycyjnie tuż przed północą odbędzie się wielkie odliczanie na dachu Warszawy. Dwa tarasy mieszczące się na 27 piętrze wieżowca w samym centrum stolicy stanowią idealne miejsce do podziwiania rozświetlonej fajerwerkami panoramy miasta.

SYLWESTER 2023/2024 Z NAJLEPSZYMI ALKOHOLAMI PREMIUM

Od zawsze wiadomo, że zakończenie starego i rozpoczęcie nowego roku najlepiej uczcić przynajmniej jednym kieliszkiem szampana o północy. Warto jednak zastanowić się nad wyborem napojów wyskokowych na tę noc
i spróbować czegoś nowego. Idealną alternatywą dla szampana są ekskluzywne wina musujące stworzone przez legendarną włoską markę motoryzacyjną Lamborghini. Wyróżniają się one mocno wytrawnym smakiem oraz dużą ilością bąbelków, a także niesamowitym designem butelek. Kolekcja win Lamborghini dostępna
w ofercie klubu level 27 świetnie obrazuje zaangażowanie marki w jakość i luksus.

WYJĄTKOWY RYTUAŁ SERWOWANIA BUTELEK VIP

Wysoka jakość obsługi oraz dbanie o dobre samopoczucie gości są kluczowe przy serwisie butelek VIP w klubach nocnych. Wyjątkowy rytuał serwowania win Lamborghini zapewni gościom niezapomniane i luksusowe wspomnienia. Każde zamówienie butelek win Lamborghini klasy super premium w level 27 obejmuje rytuał VIP dostarczający spektakularnych wrażeń przez całą noc.

Podsumowując, Sylwester to noc pełna radości, uśmiechu i zabawy. Impreza sylwestrowa na dachu level 27 zapewni niezapomniane doświadczenia pełne wielu atrakcji oraz niesamowitych widoków na rozświetlone fajerwerkami niebo. W celu uzyskania szczegółów na temat oferty sylwestrowej 2023/2024 serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego: reservation@club27.club.